Адміністрація закладу

 

 Завідувач ДНЗ

Бондарь Тетяна Олексіївна

http://dnznadezhdivka.com/img/zaviduvach.jpg

Освіта: вища

Спеціальність: дошкільна освіта

Стаж роботи: на посаді завідувача  з 2011 року

 

Тетяна Олексіївна умілий керівник, диригент педагогічного колективу, в якому заохочується смілива ініціатива та вільна імпровізація, де зважають на індивідуальність і поважають особистість, спонукають до творчості і зацікавлюють новим.

Життєве кредо:  «Роки, проведені поряд з дітьми… Бачити, як на твоїх очах відбувається становлення людської особистості. Чи може бути щось краще, ніж дивитися в допитливі дитячі очі, довірливо держати в своїх руках тендітну дитячу долоньку? Бути причетною до цього, впливати на розвиток і виховання дітей – це є сенсом мого життя і моєю роботою».

 

Завідувач господарстом

Лукіна Тетяна Володимирівна

Завгосп

 

Стаж роботи у дошкільному закладі на посаді завгоспа  - з жовтня 2004 року.

Тетяна Володимирівна веде господарську діяльність у дошкільному навчальному закладі. Дбає про його матеріально-технічне забезпечення. Відповідає за збереження майна, будівель, ремонт приміщень, дотримання санітарного стану території закладу.

На високому рівні організовує роботу та здійснює контроль за роботою обслуговуючого персоналу, його інструктаж з питань охорони праці, протипожежної безпеки.

 

 

 

 

Старша медична сестра

Конєва Лариса Валентинівна

C:\Users\Сонечко\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\image-0-02-05-5881e2c4f7401e0f1470a9fd5360ee073d0efa165ecbe956d4a74dd1c1d709d9-V (1).jpg

Освіта: Закінчила Криворізьке медичне училище 

Спеціальність: сестринська справа

Категорія: вища

Стаж роботи:  31 рiк

Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" стаття 15. Запобігання інфекційним захворюванням у дитячих  закладах

Прийом дітей до виховних, навчальних, оздоровчих та інших

дитячих закладів проводиться за наявності відповідної довідки закладу охорони здоров'я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. Довідка видається на підставі даних медичного огляду дитини, якщо відсутні медичні протипоказання для її перебування у цьому закладі, а також якщо їй проведено профілактичні щеплення згідно з календарем щеплень і вона не перебувала в контакті з хворими на інфекційні хвороби або бактеріоносіями.

Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється.

У разі якщо профілактичні щеплення дітям проведено з порушенням установлених строків у зв'язку з медичними протипоказаннями, при благополучній епідемічній ситуації за рішенням консиліуму відповідних лікарів вони можуть бути прийняті до відповідного дитячого закладу та відвідувати його.

Порядок проведення медичних оглядів дітей і форма довідки для прийому їх до дитячих закладів установлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

Працівники дитячих закладів підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам з метою виявлення хворих на інфекційні хвороби та бактеріоносіїв у порядку, встановленому законодавством.

Працівники дитячих закладів зобов'язані:

вести постійне спостереження за станом здоров'я дітей, а в разі виявлення хворого на інфекційну хворобу - вжити заходів для його ізоляції від здорових дітей та негайно повідомити про цей випадок відповідний заклад охорони здоров'я;

систематично проводити гігієнічне навчання та виховання дітей.